ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ 18.Büyük Seminer

Ersağ 18.Büyük Seminer
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

silence-beachErsağ Temizlik, Kozmetik ve Gıda’ nın geleneksel olarak düzenlemiş olduğu seminerleri duymayanınız kalmamıştır. Yaklaşık 6 ayda bir gerçekleşen seminerlere, Ersağ ailesi genişledikçe büyük bir talep patlaması yaşanmaktadır. 17.Büyük Seminer bildiğiniz üzere Nisan 2015 de Antalya’ da yapılmış ve yaklaşık görevli Ersağ ailesi ile birlikte 2000 kişi ye yakın katılımcı bulunmuştu. Bunların 1800 ü ise Ersağ üyesi Ersağ’ a gönül veren üye ve misafirlerdir.

Ersağ seminer içeriklerinin en can alıcı noktası ise oteli tamamen Ersağ üyeleri için kapatması, aynı anda dışarıdan her hangi bir müşterinin olması en büyük avantajlardandır. Ayrıca şunu da unutmamak gerekir ki seminerlerin tamamı içkisiz gerçekleşmektedir. Seminer aralarında boş vakitlerde yine üyeler otelin imkanlarından yararlanmaktadır.

Ersağ 18.Büyük Seminer de her şey dahil konseptinde 2 gece 3 gün şeklinde gerçekleşecektir. Seminer tarihleri 6-7-8 Kasım 2015 tarihlerindedir. Cuma giriş yapılacak olup pazar günü ise çıkış yapılacaktır. Yine klasikleşmeye başlayan Antalya ilinde yapılacaktır. Otel ise Silence Beach Otel dir. Bu otel Manavgat ilçesi sınırları içerisindedir. Siz de yerinizi almak için www.ersagkongre.com adresini inceleyebilirsiniz. Siz de ersağ üye olmak istiyorsanız üyelik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık