ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Bayan Parfümü Lilyum

Ersağ Bayan Parfümü Lilyum
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ bayan parfümü Lilyum, aromatik meyve kokuları ile tasarlanan bir üründür. İçeriğinde mandalina, portakal, yasemin, Pembe greyfurt, gül yer alır. İçeriğinde yer alan o kokular ile canlı ve etkileyici kokuyu tamamlamaya yardımcı olur. Ersağ bayan parfümlerinde kullanan kokuların her biri organik sertifikalıdır. Kesinlikle herhangi bir yan etkisi yoktur. Ersağ bayan parfümlerinin her biri çiçek isimleri ile adlandırılmıştır. Bu parfümlerin içerisinden her zevke ve her yaşa göre bir koku bulabilmeniz oldukça mümkündür. Lilyum bayan parfümü hemen hemen her bayanın zevkini ve tarzını yansıtacak bir kokuya sahiptir. Girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz aşikârdır.

Ersağ Bayan Parfümü Lilyum Kullanımı ve İçeriği

Ersağ bayan parfümü Lilyum adını tamamen bir çiçekten almıştır. Sağlık, umut ve masumiyeti simgeleyen Lilyum çiçeğinden alan Ersağ parfümü harika bir kokuya sahiptir. Ersağ Avrupa üyelik ile ürünü daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.  Lilyum’ un başlangıç noktası Akdeniz turunçgil bahçelerinin dokusunu yansıtma konusunda yardımcı olan mandalina, Pembe greyfurt, portakal kokuları ile gerçekleşir. Parfümün ismi her ne kadar Lilyum olsa da orta bölümünde yasemin iyice yerleşir parfüme ve daha sonrasında gül kokusu ile ağırlığı devam eder. Alt notasında ise misk kendisini göstermeye devam eder. Yumuşak odunsu nota olarak bilinen sandal ağacı ve sedir kapanışta ortaya çıkar. Böylelikle parfüme hem tatlı hem de modern bir hava kazandırır.

Ersağ Bayan Parfüm Lilyum Fiyatı

Ersağ bayan parfümü Lilyum genellikle her bayanın zevkine hitap edebilecek bir kokuya sahiptir. Günlük olarak kullanıma uygundur. Katalog fiyatı ile temsilci fiyatı farklıdır. Ersağ ücretsiz üyelik ile ürünü daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Bunun için Ersağ sitesine giriş yaparak üyelik formunu doldurmanız yeterli olmaktadır.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık