ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Terracotta Allık

Ersağ Terracotta Allık
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ Terracotta allık içeriğinde Aloe Vera ve jojoba yağı bulunur. Her cilt tipine uygun bir üründür. Renk pigmentleri ise bitki minerallerinden elde edilmiştir. Ersağ Terracotta allık serisi ipeksi bir dokuya sahip olması sebebiyle makyajınız için oldukça uyumlu renkler barındırır. Terracotta allık yanaklarınıza hem canlılık hem de parlaklık kazandırır. Tüm gün boyunca kalıcı yapısı ile size uzun süreli bir kullanım sunar. kendi zevkinize ve tarzınıza göre ışıltılı veya sedefli renk skalası ile makyajınızın tamamlanmasını sağlayan harika bir üründür. Günümüzde Terracotta her makyaj yapmayı seven kadınlar tarafından tercih edilip kullanılır. Gerek kalıcılığı gerekse görüntüsü ile harika bir görünüm kazandırır.

Ersağ Terracotta Allık Kullanım Şekli

Ersağ Terracotta allık kullanımı için öncelikli olarak bir allık fırçasına ihtiyacınız vardır. Allık fırçası ile allığı elmacık kemiklerinize uygulamalısınız. Ersağ ücretsiz üyelik ile bunun gibi daha pek çok makyaj malzemesine ulaşabilirsiniz. Ersağ üyelik oluşturduğunuz taktirde siteye giriş yaparak ihtiyacınız dahilindeki her ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Yalnızca makyaj malzemeleri değil daha birçok ürün içeriğine dahil olan Ersağ çok sevilip tercih edilmektedir.

Ersağ Terracotta Allık Ne Zaman kullanılır?

Ersağ Terracotta allık ürününü istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Makyaj yapmayı düşündüğünüz ve istediğiniz her an yüzünüzde Terracotta allığa da yer verebilirsiniz. Elmacık kemiklerini sürüldüğünde yüzünüzde bir canlılık ve parlaklık oluşur. Girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz oldukça mümkündür.

Uyarı

Ersağ üye ol ile Terracotta allık yalnızca harici kullanım için uygundur. Göz ile temasından kaçınmalısınız. Ürün göz ile temas ettiği taktirde bol su ile durulamanız gerekir. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Çok sıcak bir ortamda tutmayınız ve güneşli ortamda bırakmayınız. Serin ve rutubet olmayan yerde saklayınız.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık