ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Roll- On

Ersağ Roll- On
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ Roll- on terlemeyi önleyen özel dokusu, hoş kokusu ve kolay uygulama sunan tasarımı ile hem kadın hem de erkekler için özel olarak üretilir. Terlemenin ve ter kokusunun kontrollü olarak önlenmesi asla sağlıksız sayılmaz. Ersağ roll- on ter önleyici forma sahip olması nedeniyle ter oluşumunu engeller. Böylece tüm gün boyunca rahat hareket etmenizi sağlar. Kullandığınız roll on sayesinde kıyafetinizde ter izi oluşumuna da engel olunur. Böylece rahatsız olma gibi bir durumunuz söz konusu olamaz. Terlemeden dolayı kıyafet lekelenmeleri çok rahatsız edici bir durumdur. Bu görüntüyü engellemek için kullanılan Ersağ roll on oldukça kullanışlı bir üründür.

Ersağ Roll- On Kullanım Şekli

Ersağ roll- on ürününü, giyinirken temiz koltuk altı bölgesine uygulamanız gerekir. Roll- on kuruduktan sonra kıyafetinizi giyebilirsiniz. Koltuk altınız ıslakken kıyafet giydiğiniz taktirde roll- on kıyafetinize bulaşabilir. Bu nedenle bir kaç dakika kurumasını beklemelisiniz. Terlemek her ne kadar normal bir durum olsa da terle ıslanmış bir kıyafet ve ter kokusu ile herhangi bir ortama girmeyi kimse tercih etmez. Bu nedenle Ersağ üyelik ile satın alınan Ersağ roll on çeşitleri istenmeyen durumların yaşanmasına engel olurken sağlığınızı koruma konusunda da etkili olur.

Ersağ Roll- On ile Tüm Gün Rahat Edin

Günlük hayatta özellikle yaz mevsimleri çok sıcak ve bunaltıcı olduğu için vücut terlemeye daha müsaittir. Bu duruma engel olmak ve ter kokusunun önüne geçmek için de Ersağ roll-on kurtarıcı bir ürün olarak kullanılır. Hem erkek hem de bayan için çeşitleri bulunduğu için dilediğiniz ürünü Ersağ giriş ile kolayca temin edebilirsiniz. Farklı alternatif ürünlere de Ersağ online sitesinden göz atabilirsiniz.

 

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık