ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Lavinya Parfüm

Ersağ Lavinya Parfüm
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ Lavinya Parfüm genel olarak gençlere hitap eden bir kokudur. Enerjik yapısı ile neşeli yumuşak bir kadınsı kokuya sahiptir. Parfümün üst notasında yasemin, havuç ve baharatlı kişniş otu yer alır. Daha sonra kan portakal, kişniş yaprağı, kakule ve şeftali ortaya çıkar. Parfüm genel olarak odunsu, misk baz vanilya ile yumuşatmaya geçilir. Hemen hemen herkes tarafından beğenilen bu parfüm yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadır. Günlük hayatta ve özel günlerde her an kullanıma uygun olan bir üründür. Kesinlikle yan etkisi yoktur. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanılabilen bir parfümdür.

Ersağ Lavinya Parfüm Kullanım Şekli

Ersağ Lavinya Parfüm, harika bir içeriğe sahiptir. Kullanım için 1 ila 2 fıs sıkarak kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmak istediğiniz her an aynı şekilde tekrarlayabilirsiniz. Ersağ ücretsiz üyelik ile Ersağ Lavinya parfüm ürününü daha uygun ve cazip fiyata temin edebilirsiniz. Her bayanın kullanabileceği bir parfümdür. Üyelik oluşturmadan parfümü katalog fiyatına satın almanız da mümkündür. Ancak üyelik ile satış danışmanı olarak daha uygun fiyata parfüm ve daha pek çok ürünü satın alabilirsiniz. Bunun için yapılması gerekenler oldukça basittir. Satış danışmanı olduğunuz zaman her ürünü uygun fiyata alabilirsiniz.

Ersağ Lavinya Parfüm Fiyatı

Ersağ Lavinya parfüm, genel olarak herkesin satın alabileceği bir bütçeye hitap etmektedir. Katalog fiyatı ile satış danışmanına gelen fiyat elbette ki farklıdır. Daha uygun fiyatlı almak isterseniz mutlaka Ersağ online sitesine giriş yaparak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Ersağ üye ol imkânı ile tüm ürünleri daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Ersağ parfümlerinden kendi tarzınıza ve zevkinize uygun olan bir çeşidini tercih edebilirsiniz. Harika kokuyu kullandığınız taktirde girdiğiniz her ortamda kendinizi kanıtlayabilirsiniz.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık