ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Krem Yüzey Temizleyici

Ersağ Krem Yüzey Temizleyici
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ krem yüzey temizleyici kadınların severek kullandığı ürünlerden biridir. Yalnızca laminant ve parkelerde değil mutfak, tezgah, banyo ve ahşaplarda etkili bir üründür. Belirtilen alanlarda zorlu lekelere karşı derinlemesine mücadele ederek lekelerin çıkmasına yardımcı olur. Ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken tek husus Ersağ yüzey temizleyiciyi kullanmadan önce çalkalamaktır. Böylece içeriğindeki bileşenler daha iyi karışarak daha verimli bir şekilde etki gösterir.

Ersağ üyelik ile bu ürüne çok rahat sahip olabilirsiniz. Herkesin çok kolay bir şekilde kullanabileceği bir ürün olduğu için pek çok avantajı beraberinde getirir. Kirli olan bölgeye bir miktar Ersağ krem yüzey temizleyici sıkarak kuru bir bezle ovalamanız yeterli olacaktır. Bununla birlikte nemli bir beze üründen dökerek nazikçe zemini silmeniz de yeterli olur. Ürünü kullandıktan sonra kapağını kapalı tutmanız daha iyi olacaktır. Dikkat etmeniz gereken diğer detay ise hassas yüzeylerde ürünü kullanmamanız gerektiğidir.

Ersağ Krem Yüzey Temizleyici Fiyatları

Ersağ krem yüzey temizleyici fiyatları son derece makul seviyelerdedir. 500 ml oranında satışa sunulan bu ürünü aylarca kullanabilirsiniz. Katalog üzerinden ürünü görerek fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Üye olan ve üye olmayan kişilere sunulan ücretler farklılık gösterir. Bu nedenle Ersağ üye ol seçeneği ile çok daha uygun fiyatlara ürünü temin edebilirsiniz.

Bitkisel özlü içeriklerden oluşan ve lavanta kokulu Ersağ krem yüzey temizleyici ürünü sağlığa zararlı değildir. Kapaklı ve yuvarlak şişede satışa sunulan bu ürünü yaşam alanınızda güvenle kullanabilirsiniz. Ürüne kısa sürede sahip olmak istiyorsanız online form üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İster kendi evinizde ürünü kullanabilir isterseniz çevrenize satabilirsiniz. Siz de Ersağ krem yüzey temizleyici hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve üyelik gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık