ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Beyazlar İçin Çamaşır Yıkama Tozu Denediniz Mi?

Ersağ Beyazlar İçin Çamaşır Yıkama Tozu Denediniz Mi?
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ beyazlar için çamaşır yıkama tozu, pek çok kullanıcı tarafından  tercih edilen, bitkisel tabanlı olarak elde edilen bir üründür. Aynı zamanda miktarınca kullanıldığı müddetçe herhangi bir alerjik reaksiyona da sebep olmayabilir. Bu nedenle çamaşırlarınızın bembeyaz olmasını istiyorsanız ersağ üyelik işlemi ile bu ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Beyazlar için çamaşır yıkama tozu, tamamen beyaz çamaşırlarınızın için formüle edilmiştir. Ortalama 40-50 gram toz ile çamaşırlarınızı yıkayarak hem bembeyaz kıyafetlere sahip olabilir hem de zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ersağ Beyazlar İçin Çamaşır Yıkama Tozu Nasıl Kullanılır?

Eğer makinanızı ön yıkamalı olarak çalıştıracaksanız, 1 ölçek toz ve 1 kapak çamaşır aktif koymalısınız. Ön yıkamalı ana yıkama programında ise 3 ölçek toz ve 3 kapak çamaşır aktif eklemelisiniz. Ön yıkama yapmadan sadece ana yıkama programında kullanacaksanız eğer 4 ölçek toz, 4 kapak çamaşır aktif koymalısınız.

Ersağ Beyazlar İçin Çamaşır Yıkama Tozu Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çamaşırlarınızın yıkanıp yıkanmadığını anlamak için kuruduktan sonra kontrol ediniz. Etkili bir sonuç alabilmek için ortalama 4-5 kere yıkama yapmanız gerekir. Bununla birlikte çamaşır yıkama tozu tek başına kullanılmamalı, çamaşır aktif ile birlikte kullanılmalıdır.

Bunların dışında ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü içinde STTP yoktur. Bununla birlikte çamaşırlarda hoş bir koku bırakır. Sizler de bu ürünü güvenle temin etmek istiyorsanız ersağ üye ol işlemini tamamladıktan sonra katalogdan sipariş verebilirsiniz.

Ersağ Beyazlar İçin Çamaşır Tozu Fiyatları

Ersağ beyazlar için çamaşır tozu fiyatları üyelere göre değişkendir. Bunun için sisteme ücretsiz bir şekilde üye olarak fiyatları görebilirsiniz.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık