ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Damla Konsantre ile Işıldayan Temizlik

Ersağ Damla Konsantre ile Işıldayan Temizlik
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Kıvamı ve mis gibi kokusuyla her türlü zeminde kullanılan ersağ damla konsantre ürünü 1000 ml boyutunda satışa sunulmaktadır. Akışkan özelliğe sahip ürün sıvı kıvamı ile hızlı bir şekilde çözünerek yüzeylerde temizlik yapar. Yıllardır adını piyasaya duyurmuş bir marka olan Ersağ, damla konsantre ürünü ile bir kaç damla sıvıyla dahi üstün temizlik sunar.

Ersağ damla konsantre ürünü çok amaçlı bir temizlik ürünü olarak evinizin her yerinde kullanım imkanı sunar. Üstelik sadece evinizde değil işyerinizde de kullanabilirsiniz. Parkelerden fayanslara, masalardan camlara kadar her türlü alanda rahat kullanım sağlar. Bu ürüne ersağ üyelik işlemi ile ulaşabilirsiniz.

Zorlu Lekeleri Ersağ Damla Konsantre Ürünü ile Çıkarın

Ersağ üye ol işlemi ile çok uygun fiyatlara satın alacağınız damla konsantre ürünü, çok inatçı ve asla çıkmaz dediğiniz zorlu lekeleri dahi derinlemesine temizler. Böylece ışıl ışıl parlayan alanlar size kalır. Sadece yüzey temizliğinde değil aynı zamanda koltuk ve halı gibi sert yüzeyli eşyalarda da derinlemesine temizlik imkanı sunar. Sadece bir damla dahi koltuklarınızdaki lekeleri çıkartmak için yeterlidir.

Ersağ damla konsantre ürünü son derece çevreci ve sağlıklı bir üründür. Eliniz ile halılarınızı kendiniz yıkamak isterseniz bu ürünü kullanabilirsiniz. İçeriğindeki sağlıklı maddelerle elleriniz de tahriş olmayacaktır.

Ersağ Damla Konsantre Nasıl Kullanılır?

Ersağ damla konsantre ürünü bir miktar suyun içerisine yarım kapak kadar damla konsantre katarak kullanabilirsiniz. Öncesinde su ve ürünün iyice karıştığından emin olun. Sonrasında mikrofiber bez yardımıyla veya ürüne zarar vermeyecek bir bez aracılığıyla yüzeyi silebilirsiniz. Ardından yüzeyi kurumaya bırakarak işlem sonunda pırıl pırıl parladığını göreceksiniz. Ürünün temizlik konusunda etkili olduğunu kullandıktan sonra anlayabilir, evinizde ve işyerinizdeki tüm yüzeyleri ersağ damla konsantre ile temizleyebilirsiniz.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık