ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Genel Temizlik

Ersağ Genel Temizlik
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ genel temizlik ürünü günlük yaşantıda kullanıcılara pek çok avantaj sağlar. Genel temizlik ürünü neredeyse her türlü zeminde rahatça uygulanabilir. Sert ve sudan etkilenmeyen parke, kalebodur ve beton gibi alanlarda kullanılabilir. Sadece zemin temizliğinde değil mobilya temizliğinde de kullanıcılara konfor sağlar. İsminden de anlaşılacağı üzere genel olarak pek çok alanda kullanılabilir. Halı silerken, toz alırken veya yerleri silerken bu ürünü kullanmanız pek çok lekeyi rahatça çıkarabilir. En zorlu lekelerle bile mücadele eden Ersağ genel temizlik ürünü yaşam alanlarınıza hijyen katar.

Ersağ Genel Temizlik Ürünü Nasıl Kullanılır?

Ersağ genel temizlik ürününü kullanmak oldukça kolaydır. Ölçüler belirlenirken en önemli etken kullanılacak alanın kirlilik oranıdır. Eğer çok kirli bir alan değilse bir litre su içine 1 ya da 2 kapak Ersağ genel temizlik ürününden ilave etmeniz gerekir. Alanı temizledikten sonra ilk başta etkisini görmeseniz bile yüzey kurulandıktan sonra çok daha iyi etki edecektir. Böylece pırıl pırıl parıldayan yüzeylere sahip olabileceksiniz. 1 litre Ersağ genel temizlik ürünü ile yaklaşık 35 litre temizlik suyu elde edebilirsiniz. Bu da ürünü uzun ömürlü kullanabileceğiniz anlamını taşır.

Ersağ Genel Temizlik Ürününe Nasıl Sahip Olabilirim?

Ersağ üyelik sayesinde genel temizlik ürünü başta olmak üzere pek çok temizlik ve bakım ürününe sahip olmanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey siteden ücretsiz üyelik formunu doldurmak ve size gelen kataloğu incelemektir. Sonrasında sipariş bölümünden Ersağ genel temizlik ürününü sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kart ile ödeme ya da kapıda ödeme imkanlar ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin fiyatını katalog üzerinden görüntüleyebilir, hoş kokulu ürünü uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık