ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Halı Şampuanı ile Tertemiz Halı ve Kilimler

Ersağ Halı Şampuanı ile Tertemiz Halı ve Kilimler
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Çok nitelikli bir ürün olan ersağ halı şampuanı fosfat içermediği için çevreye duyarlıdır. Döşemelik halı kumaşlarında kullanım için ideal olan ürün özel olarak formülize edilmiştir. Sadece halı ürünlerinde değil aynı zamanda koltuk ve kanepe temizliğinde de etkili çözümler sunar. Konsantre edilmiş formülü sayesinde son derece ekonomik bir üründür.

Ersağ üye ol işlemi ile sahip olabileceğiniz bu ürün halı ve koltuk temizliğinde kusursuz ve göz alıcı bir temizlik sağlar. Ürün kullanıldığı alanda derinlemesine temizlik yaparken aynı zamanda halı ve koltuk gibi alanların daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar. Öyle ki yapılan pek çok araştırmaya göre bakterilerin en çok koltuk ve halı yüzeylerinde olduğu saptanmıştır. Ersağ halı şampuanı ile yaşam alanlarınızı daha hijyenik hale getirebilirsiniz.

Ersağ Halı Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Ersağ halı şampuanı kullanımı son derece basittir. 1 litre su içerisine 1 kapak halı şampuanı katarak karışımı sağlayın. Bu karışım sonucu halı ve koltuklarınızı silip durulama işlemine gerek duymadan temizleyebilirsiniz. Lekeli olan yüzeye bir miktar karışımdan dökerek birkaç dakika kadar bekleyin. Bekleme işleminin ardından leke üstüne ılık su dökerek ovalayın. Kuruma işleminin ardından yüzeyin tertemiz olduğuna siz bile şaşıracaksınız.

Yapacağınız karışım sayesinde 1 litrelik üründen yaklaşık 66 litre temizlik malzemesi elde edeceğinizi de unutmayınız. Halı ve koltuk temizliğinde etkili olan bu ürün hem çevreci hem de ekonomik olduğu için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ersağ üyelik işlemi sayesinde bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Ersağ Halı Şampuanı Kullanmanın Avantajları

Ersağ halı şampuanı kullanmanın pek çok avantajı vardır. Bitki özleri ile buluşan ürün alerjik bir reaksiyon göstermez. Ellerinizde hiçbir şekilde çatlama ya da kaşıntıya sebep olmaz. Aynı zamanda karışım ile hazırlanan bir ürün olduğu için uzun ömürlü olarak kullanmak da mümkündür.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık