ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ ile Temizlik Yapın

Ersağ ile Temizlik Yapın
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ  duydunuz mu? Artık gün geçtikçe kolaylaşan yaşantımızda her açıdan gerektiği kadar doğal ve sağlıklı ürünler bulmak çok daha zorlaşıyor. Kendini günden güne yenileyen ve değişen teknoloji insanlara olumlu birçok şey kazandırdığı gibi olumsuz etkiler de yapmaktadır. Piyasada günümüzde kozmetik, temizlik, gıda yönünden birçok ürün ve marka bulunmakta fakat içeriğinin iyi incelenmesi gerekmektedir. Bu içerikler insan sağlığına ve çevreye birçok yönden olumsuz olarak zarar verebilmektedir. Artık bu duruma dur demeniz ve duyarlı olmanız gerekmektedir. On yıl önce ülkemizde faaliyete geçen ersağ firmasını denemeye ne dersiniz? Kurulduğu günden bu yana çevresinden takdir toplayarak müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Ersağ firması bitkisel tabanlı ürün üretmeye çalışmaktadır. İçerisinde fosfat yoktur. Helal sertifikasına sahiptir. Ürünlerinin üretimi esnasında konsantre olacak şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle diğer temizlik ürünlerine nazaran hem daha çok kullanım sağlamakta hem de daha fazla etki etmesini amaçlamaktadır.

ersağ

ersağ

Ersağ Ürün Sipariş Hattı

Ürünleri doğru bir şekilde kullandığınız takdirde gerektiği şekilde verim ve fayda görebilirsiniz. Ürünlerin satışı sadece resmi web sayfası üzerinden yapılmakta olup aynı zamanda ersağ üye olan kişiler bünyesince satışa sunulmaktadır. Ayrıca büroları aracılığı ile de satış yapmaktadır. Üye olan kullanıcılar ve temsilciler tarafından tanıtımı yapılarak satışa sunulmakta ve böylelikle insanların daha bilinçli bir şekilde hareket etmeleri sağlanmaktadır.

Ersağ firmasının ürünleri kurulduğu günden bu yana kendi fabrikalarında ürün üretimlerini gerçekleştirmekte olup dağıtımını da kendi bünyesinde çalışan kişiler üstlenmektedir. Ersağ üyelik sağlayan kişiler firmanın sunmuş olduğu tüm avantaj ve fırsatlardan yararlanmakta, ürünleri daha indirimli fiyatlarla satın almaktadır. Firman çalışmalarını daima geleceğe dair yapmaktadır. Çünkü firmanın amacı ekonomik açıdan kar etmenin yanında üyelerine de bu kardan verebilmektir.

Yeni dünyaya karşın daha bilinçli bir nesil yetiştirmek için ülkemizde bulunan herkes bu ürünleri kullanımını sağlayabilir ve çevresinde bulunan herkese duyurarak bilinçlenmelerini sağlayabilirler. Aynı zamanda firmanın kullanıcıları için açmış oldukları resmi web sayfası üzerinden ersağ üye ol kısmından firmaya üye olarak tüm temizlik, kozmetik, cilt bakımı vb. ürünleri daha da uygun fiyata almalarını sağlayabilirler.

 

 

Etiketler : Ersağ , Erğsağ Üye , Ersağ üye ol , ersağ üyelik başvurusu , ersağ üyeol

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık