ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ ve Tatil

Ersağ ve Tatil
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ ile tatil yapmak sadece kızgın kumlardan serin soğuk sulara atlamak gibi olabilir ama sağlığımız için sandığımızdan daha çok önem taşıyor. Eklem ağrıları, kramp, iştahsızlık, uyuyamama, konsantrasyonda azalma, tahammülsüz hissetme görüldüğünde tatil için vücudumuzun verdiği sinyal olabilir. Ülkelerin gelişmişlik düzeyi ile yıllık izin süreleri arasında çok yakın ilişki var. İngiltere ve İsveç gibi ülkeler en az 28 gün yıllık izin verilmesini söylerken, ciddi krizlerle gündeme gelen Güney Amerika ülkesi Meksika’da yıllık 6 gün, Çin’de ise 5 gün izin verilir.

Türkiye’de yıllık izin 14 günden başlar ve kıdeme göre değişir. İşleyen demir ışıldar ama modern yaşam bizi her gün trafik, koşturmaca ve kısıtlı imkanlar nedeniyle strese sokabilir ve sağlığımıza ciddi yan etkiler verebilir. Bu da tatili sağlık açısından daha önemli kılmakta çünkü ruhun ve bedenin yenilenmek için mola vermeye ihtiyacı her zaman vardır. Ersağ üyelik ile eskisi gibi doğayla iç içe, gün ışığıyla uyanıp, toprakla uğraştığımız, gün batımıyla uyuduğumuz bir hayat yerine kaygılı, gergin ve doğadan kopuk bir hayat sürüyoruz. Birçok beyaz yakalı çalışan tatil günlerinde bile e-posta cevaplıyor ve iş telefonlarını açıyor.

Ersağ üye ol ile tatil yapmanın ruhsal ve bedensel yaraları dikkat çekici. Vücudumuz günlük yaşamın getirdikleri ile pek çok zaman kronik strese maruz kalır. Tehlike zamanlarında hayatta kalmamıza yarayan stres hormonları sürekli salgılandığında başta kalbimiz olmak üzere tüm vücudu tehdit ediyor. Bilimsel çalışmaların sonuçlarına göre haftada 55 saatten fazla çalışan kişilerin 35-40 saat çalışanlara göre felç olma ihtimali yüzde 35, kalp krizi yaşama ihtimali yüzde 15’ten daha fazla olduğu söylenir. Düzenli tatile çıkan insanlarda koroner kalp hastalığından ölme ihtimali yüzde 37 daha azalıyor.

Ersağ Ticaretin Avantajları

Ersağ ücretsiz üyelik ile satıcılar daha kısa zamanda daha çok müşteriye ulaşabilme imkânı yakalar.

-Müşteriler için her an ulaşılabilir günün her saati açık bir mağazada hizmet verme imkânı yakalanır.

-Yer sıkıntısı olmaması müşteriye daha çok farklı ürün yelpazesi ile hizmet sağlar.

Ersağ Ticaretin Kazançları

Ücretsiz ersağ üyelik ile kazançlarınızı oturduğunuz yerden katlayabilir ve çevrenizdeki insanlara daha iyi imkanlar ile ulaşabilirsiniz. Ersağ üyelik butonuna tıklayarak abone olup ersağ ailesine katılmak çok kolaydır. Gerekli başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık